فروش و ارائه خدمات تخصصی ردیابی

021-88012637

09129342927

شنبه-پنج شنبه: 9 الی 18

پشتیبانی مشتریان 24/7

info@kinggps.ir

ارتباط با ما

نرم افزار مدیریت ناوگان

نرم افزار مدیریت ناوگان چیست؟

نرم افزار مدیریت ناوگان به مدیر ناوگان اجازه می دهد تا کاملا به  اطلاعات مربوط به عملکرد ناوگان خود دسترسی داشته باشد. در حقیقت، مدیر ناوگان به یک پایگاه داده پیشرفته با کاربردهای بیشمار دسترسی دارد که امکان ضبط و گزارش ویژگی های اصلی را فراهم می کند که می تواند به بهبود کارایی و کاهش هزینه ها کمک کند. آنها این کار را با کاهش زمان خرابی و بهبود بهره وری انجام می دهند.

به طور خلاصه ، ترکیب و اعمال سیستم نرم افزاری در مدیریت ناوگان ، مدیریت را بهبود می بخشد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان

برای استفاده شرکت ها و سازمان ها و اشخاص از نرم افزار مدیریت ناوگان مراحل زیر به ترتیب انجام می شود:

  1. در مرحله اول خودروها شناسایی شده و وضعیت خودروها برای نصب دستگاه ردیاب روی آنها بررسی می شوند.
  2. در مرحله دوم، ردیاب روی کلیه خودروهای سازمان و شرکت  نصب می شود.
  3. در مرحله سوم و آخر سامانه مدیریت ناوگان و دسترسی های لازم برای شرکت مورد نظر تعریف شده و سازمان ها و شرکت ها با داشتن نام کاربری و رمز عبور می توانند از وضعیت تمام خودروها که روی آن ردیاب نصب شده مطلع شده و گزارشات لازم را برای بهبود عملکرد و کارایی ناوگان خود گرفته و تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

 

یک نمونه از نرم افزار مدیریت ناوگان

در تصویر بالا پنل کاربری یک نمونه از نرم افزار مدیریت ناوگان با نام نرم افزار ردیابی خودرو kinggps را مشاهده می کنید که امکانات بسیار زیادی را برای مدیریت ناوگان شما فراهم می کند. از طریق این لینک می توانید وارد پنل ورود شده و با تماس با مدیریت و دریافت نام کاربری و رمز عبور واردسامانه شده و تمامی امکانات موجود را بررسی کنید و در صورت رضایت افتخار این را خواهیم داشت تا به شرکت ها و سازمان ها و همچنین خودروهای شخصی خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.