فروش و ارائه خدمات تخصصی ردیابی

021-88012637

09129342927

شنبه-پنج شنبه: 9 الی 18

پشتیبانی مشتریان 24/7

info@kinggps.ir

ارتباط با ما

استفاده از ردیاب آهنربایی برای ردیابی خودروها

ردیاب آهنربایی را می توان در ردیابی و موقعیت یابی افراد، پرسنل، خودرو، بار و…  استفاده کرد. بعضی از این ردیاب ها به آهنربای داخلی قدرتمندی مجهز هستند که به آنها ردیاب آهنربایی یا مگنتی گفته میشود، این ردیاب ها شارژی بوده و امکان استفاده بصورت سیار را دارند، و می توان برای ردیابی اجسام فلزی مثل خودرو و سایر وسایل نقلیه استفاده کرد.

استفاده از ردیاب آهنربایی برای ردیابی خودروها

ردیاب آهنربایی خودرو چیست؟

ردیاب آهنربایی به نام‌هایی چون ردیاب مغناطیسی، ردیاب شارژی، ردیاب نظامی، مگنت نظامی و ردیاب پلیسی شناخته می‌شود. این ردیاب نوعی ردیاب بیرونی است و برای نصب آن نیازی به تغییر در سیم‌کشی اتومبیل نیست.

ردیاب آهنربایی خودرو چیست

اهمیت ردیاب خودرو برای ماشین

شاید از دوستان یا آشنایان شنیده باشید که با وجود بستن قفل فرمان یا قفل پدال و حتی نصب دزدگیر، خودروی آن ها به سرقت رفته باشد؟ دلیل آن این است که این وسایل جانبی تنها باعث ایجاد تاخیر در زمان سرقت می شود ولی مانعی برای جلوگیری از سرقت ماشین محسوب نمی شود. پس در هر صورت امکان سرقت خودرو هست و بهتر است که در این زمان با نصب ردیاب خودرو از موقعیت خودروی خود مطلع شوید.

اهمیت ردیاب خودرو برای ماشین

مراحل راه‌اندازی ردیاب آهنربایی خودرو

  1. تهیه نمودن سیم کارت دارای جی پی اس
  2. فعال نمودن سیم کارت
  3. گذاشتن سیم کارت در داخل دستگاه ردیاب
  4. وارد نمودن شماره های پشتیبانی یا SOS

نصب ردیاب آهنربایی

با توجه به وجود باتری شارژی در ردیاب آهنربایی نیازی نیست که دستگاه به سیستم برق خودرو متصل شود و همچنین نصب آن ساده‌تر از انواع دیگر ردیاب است. این ردیاب آهنربایی بسیار قوی دارد که به کمک آن  می‌توان دستگاه را در تمام نقاط خودرو که فلزی باشد، چسباند. البته نکته‌ای که باید هنگام نصب این نوع ردیاب به آن توجه کنیم، این است که باید دستگاه را در محلی نصب کنیم که آنتن‌دهی خوبی داشته باشد. دلیلش هم این است که در درون این دستگاه سیم‌کارتی وجود دارد که باید با اپراتور در تماس باشد و به اصطلاح آنتن بدهد. در داخل خودرو، صندوق عقب و یا داخل درها یا سقف کیفیت آنتن‌دهی خوب نیست. بنابراین توصیه می‌شود ردیاب آهنربایی را در این قسمت‌ها قرار ندهید. قسمتی که توصیه می‌کنیم دستگاه را در آنجا نصب کنید در قسمت زیر خودرو و در امتداد شاسی و یا باک خودرو و متمایل به وسط آن است. در این مکان آنتن‌دهی خوب است و خودرو در این قسمت‌ها کمتر دچار آسیب می‌شود.

امکانات ردیاب آهنربایی

ردیاب‌های آهنربایی با توجه به قیمت و نوع باتری و دستگاه، دارای امکانات متفاوتی هستند که در هر دستگاه متفاوت است. این امکانات عبارتند از:

دارای میکروفن داخلی جهت شنود

دکمه s.o.s یا درخواست کمک اضطراری

قابلیت راه‌اندازی سریع و ساده  (Real-time tracking)

سنسور لرزش داخلی

قابلیت ذخیره نیرو برای کاهش مصرف باتری

عایق‌بندی بسیار عالی در مقابل رطوبت و آب

ردیابی آنلاین و آفلاین در پنل ردیابی اختصاصی

دارای نرم افزار ردیابی قابل نصب روی گوشی و رایانه

دارای هشدار جابجایی

امکانات ردیاب آهنربایی

برای کسب اطلاعتات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ردیاب آهنربایی با ما تماس بگیرید.