فروش و ارائه خدمات تخصصی ردیابی

021-88012637

09129342927

شنبه-پنج شنبه: 9 الی 18

پشتیبانی مشتریان 24/7

info@kinggps.ir

ارتباط با ما

ردیاب آهنربایی

ردیاب GPS یکی از قدرتمندترین ابزارهای دنیای امروز است و به شما کمک می کند تا بر عزیزان، وسایل نقلیه و دارایی های ارزشمند خود نظارت داشته باشید. اما وقتی نوبت به نصب می رسد، سختی های خود را دارد و اینجاست که یک ردیاب آهنربایی GPS وارد عمل می شود. ردیاب آهنربایی هم قابل حمل است و هم می توان آن را به راحتی در هر مکانی وصل کرد.

علاوه بر این، به شما این امکان را می دهد تا افراد را به طور محتاطانه در زمان واقعی ردیابی کنید. و بنابراین، چه پدر و مادری نگران باشید یا موارد و کاربردهای دیگر، می توانید این نوع ردیاب ها را بررسی و استفاده کنید.

ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی چیست؟

یک ردیاب آهنربایی به راحتی روی وسیله نقلیه، کامیون یا هر وسیله ای که مدنظر شماست قرار می گیرد. یک ردیاب GPS آهنربایی یا با آهنربای داخلی یا یک قاب مغناطیسی ارائه می شود. آهنربا متصل شده قدرتمند و بادوام است و به راحتی فرسوده نمی شود. علاوه بر این، اگر به درستی قرار گیرند، مهم نیست که زمین چقدر ناهموار باشد یا با سرعت زیاد رانندگی کنید، سقوط نخواهند کرد.

ردیاب آهنربایی چیست

روش نصب ردیاب آهنربایی

این نوع ردیاب های شگفت‌انگیز فناوری هستند که در ردیابی عزیزان، وسایل نقلیه و وسایل شما مفید هستند اما اگر آنها را به درستی قرار ندهید، یا گم می شوند یا آسیب می بینند. و شما نمی خواهید این اتفاق بیفتد. چرا؟ زیرا شما مقدار زیادی پول در این زمینه سرمایه گذاری کرده اید. بنابراین، اجازه دهید در مورد نحوه اتصال صحیح آنها صحبت کنیم.

شما به راحتی می توانید ردیاب های GPS آهنربایی را در زیر وسیله نقلیه خود وصل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زیر ماشین را چک کنید تا دید واضحی از مکان داشته باشید. سپس ردیاب GPS را روی سطح صاف فلز قرار دهید. مطمئن شوید که آن را از مخزن سوخت یا سیستم اگزوز دور نگه دارید. اکنون آن را از همه جهات بکشید تا مطمئن شوید که ردیاب سالم است.

روش نصب ردیاب آهنربایی

مزایای ردیاب های مغناطیسی GPS چیست؟

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا باید ردیاب های مغناطیسی یا آهنربایی را به جای سایرین انتخاب کنید که مهمترین موارد توضیح داده می شوند :

نصب بسیار آسان

اتصال ردیاب های آهنربایی چند ثانیه طول می کشد. شما به هیچ کمک یا آموزش حرفه ای نیاز نخواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند مرحله ساده را دنبال کنید.

سازگاری

می توانید یک روز از ردیاب روی ماشین خود استفاده کنید. و روز بعد، شما می توانید از همان برای ردیابی وسایل خود استفاده کنید. علاوه بر این، چند ثانیه طول می کشد تا دستگاه را از یک وسیله نقلیه جدا کنید و آن را به دیگری متصل کنید.

عمر باتری

ردیاب های مغناطیسی یا آهنربایی دارای باتری هستند. معمولاً عمر باتری قوی دارند که می تواند تا چند روز یا چند هفته دوام بیاورد. عمر باتری از برندی به برند دیگر متفاوت است. بنابراین قبل از تصمیم گیری، مطمئن شوید که یک بار عمر باتری را بررسی کرده اید.

ردیابی محتاطانه

اجازه دهید با کمک یک مثال این مزیت را درک کنیم. فرض کنید فرزند شما به تازگی 18 ساله شده است و شما کلیدهای ماشین را به او داده اید. هنگامی که نوجوان شما خانه را ترک می کند، چاره ای جز نگرانی ندارید.. شما می توانید دستگاه را خریداری کرده و آن را با احتیاط زیر خودرو قرار دهید. و سپس، می توانید نوجوان خود را ردیابی کنید و رفتار رانندگی آنها را زیر نظر بگیرید.

ردیابی در زمان واقعی

ردیاب های مغناطیسی GPS برای اجاره خودرو، خدمات تاکسی، مشاغل تحویل و مشاغل مشابه بهترین هستند. نصب آنها آسان است و به راحتی قابل تشخیص نیستند. علاوه بر این، می توانید از ردیاب GPS برای ردیابی یک خودرو در یک زمان و دیگری در روز بعد استفاده کنید.

همچنین ردیابی در زمان واقعی را فراهم می کند، و بنابراین دفعه بعد، وقتی وسیله نقلیه ای را اجاره می کنید، می توانید آن را بدون توجه به جایی که باشد نظارت کنید و هر گونه خطر یا آسیب را کاهش می دهد.

ردیاب آهنربایی AT1 یکی از ردیاب های خوب در این زمینه است که در این شرکت نصب و راه اندازی می شود.

کاربرد ردیاب آهنربایی

برای کسب اطلاعتات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ردیاب آهنربایی با ما تماس بگیرید.