فروش و ارائه خدمات تخصصی ردیابی

021-88012637

09129342927

شنبه-پنج شنبه: 9 الی 18

پشتیبانی مشتریان 24/7

info@kinggps.ir

ارتباط با ما

5 ردیاب خودرو برتر در سال 2020

در این مقاله قصد داریم که به بررسی 5 ردیاب خودروی برتر در سال 2020 بپردازیم. این انتخاب ها بر اساس فاکتورهایی نظیر کیفیت بالا، قیمت مناسب، کارایی منحصر بفرد و … صورت گرفته اند. همانطور که می دانید مهم ترین نقش یک ردیاب، مشخص نمودن موقعیت فرد یا وسیله نقلیه است. بنابراین جی پی اس ( سیستم موقعیت یابی جهانی ) یک نقش تعیین کننده و مهم در تأمین امنیت را بر عهده دارد. یک جی پی اس خودروی مناسب باید دارای عملکردی سریع بوده و دارای قابلیت هایی مانند خاموش نمودن خودرو از راه دور، گزارش دهی سریع و بموقع از موقعیت فعلی و مسیر طی شده خودرو، مطلع شدن از هرگونه تغییر در موقعیت خودرو و … باشد. پنج ردیاب جی پی اس منتخب نیز علاوه بر ویژگی های گفته شده دارای مشخصات منحصر بفردی هستند که در زیر به هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

ردیاب جی پی اس SPY TEC مدل STI_GL300 :

این مدل که یک ردیاب جی پی اس مینی پرتابل و بلادرنگ می باشد، برای ردیابی شخصی و نیز وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. ردیاب جی پی اس SPY TEC مدل STI_GL300 محصولی برای ردیابی وسایل نقلیه تمام افراد و نیز دارایی شماست و بصورتی طراحی شده که دارای اندازه ای فشرده می باشد و قابلیت قرارگیری در هر مکانی مانند کمربند، کوله پشتی، داخل خودرو و … را داراست. این مدل با بهره گیری از فناوری روز طراحی شده و در زمره بهترین ها قرار دارد.

ردیاب جی پی اس Vyncs مدل OBD-II :

این مدل ردیاب جی پی اس برای وسایل نقلیه طراحی و ساخته شده است. نیازی به هزینه ماهانه نیست و می توان از 30 روز استفاده رایگان محصول بهره برد. این ردیاب  جی پی اس خودروی بلادرنگ از تکنولوژی 3G و همچنین 2G بهره می برد. این محصول دارای قابلیت حفظ سوابق رانندگی بصورت نامحدود می باشد. همچنین خدمات کامل قابل اتصال به خودرو همراه با دستگاه ردیابی بلادرنگ برای خودرو ها و دیگر امکانات فوق العاده در دسترس می باشد. هشدارهای بموقع از جمله هشدار باتری کم و یا هشدار سطح سوخت و … از دیگر ویژگی های این محصول است.

ردیاب جی پی اس Optimus مدل 2.0 bundle with twin magnet case :

برنامه های کاربردی مخصوص اندروید و آیفون این محصول برای ردیابی سریع تر و آسان تر بهمراه ویژگی منحصر بفرد مسیریابی مخصوص برای تمام ناوبران و جستجوکنندگان در دسترس است. این مدل از ردیاب ها، قابلیت حمل در کیف و کوله پشتی و همچنین داخل خودرو ها را دارد. گزارش دهی سریع و بموقع یکی از فاکتورهای انتخاب یک ردیاب مناسب است که این محصول بخوبی این ویژگی را داراست.

ردیاب جی پی اس مخفی خودروی TKSTAR :

این ردیاب جی پی اس وسایل نقلیه بلادرنگ و ضد آب، ردیابی خود را توسط نقشه های گوگل بصورت بلادرنگ و بر روی وب سایت و یا اپلیکیشن های تلفن همراه با دقتی بسیار بالا انجام می دهد. شما همچنین می توانید مختصات جی پی اس را از طریق پیامک دریافت نمایید. ظرفیت بالای باتری محصول آن را در ردیف محصولات مقرون بصرفه قرار داده است بطوریکه ردیاب در هر بار شارژ کامل در حالت عادی تا 3 هفته و در حالت استندبای تا 90 روز کار می کند. کاربر می تواند به تاریخچه مسیرهای طی شده دستگاه تا 6 ماه از طریق وبسایت و اپلیکیشن دسترسی داشته  باشد.

ردیاب جی پی اس Kimfly mini :

این مینی ردیاب جی پی اس محصولی ضد سرقت برای ردیابی بلادرنگ می باشد. در واقع این ردیاب با طراحی کوچک اما کاربرد وسیع خود توانسته در صدر بهترین ها در میان همتایان خود قرار گیرد. گزارش دهی سریع و بموقع در حالت ها و موقعیت های مختلف و نیز اطلاع رسانی از طریق اس ام اس، وب سایت و اپلیکیشن از ویژگی های بارز این جی پی اس می باشد. شما می توانید به تاریخچه مسیرهای طی شده توسط دستگاه تا 3 ماه از طریق پلتفورم وب سایت و اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. نظارت و ردیابی هدف شما در هر زمان و مکانی از طریق پیامک، اپ و سیستم شخصی شما امکان پذیر است. این محصول همچنین برای ردیابی افراد از جمله کودکان و سالمندان و اطلاع از موقعیت های اورژانسی و اتفاقات غیرمترقبه نیز بسیار کاربردی و مفید است.