فروش و ارائه خدمات تخصصی ردیابی

021-88012637

09129342927

شنبه-پنج شنبه: 9 الی 18

پشتیبانی مشتریان 24/7

info@kinggps.ir

ارتباط با ما

شرکت کلرپارس به جمع مشتریان ما پیوست

طی توافقاتی که مدیریت شرکت کوشاریزپردازه با مدیریت فروش شرکت کلرپارس استان آذربایجان شرقی داشتند، توافق بین طرفین برای استفاده از خدمات مدیریت ناوگان این شرکت حاصل شد.

شركت كلرپارس در تاريخ ١٣٦٦/٧/٤ توسط وزارت نیرو برای تامین کلر شرکت های آب و فاضلاب ، در شهرستان تبریز تاسيس و تحت شماره ٤٤٨٩ در ثبت شركتهاي تبريز به ثبت رسيد. پس‌از اخذ موافقت اصولي در زمينه توليد كلر و مشتقات آن و سود سوز آور از وزارت صنايع در تاريخ ١٣٦٦/٩/٢٦ فعاليت پروژه آغاز و با معرفي فروشنده خارجي ماشين‌آلات وتجهيزات توليدكلر و سود از سوي وزارت نيرو كه از طريق مناقصه بين المللي صورت پذيرفت شركت دنورا از كشور ايتاليا به مجريان پروژه معرفي و شروع به كار نمود. فعاليت پروژه از اواسط سال ٧٢ با فعاليت عملياتی ساخت وساز و نصب ماشين‌آلات آغاز و پس از رفع مشكلات و موانع اجرايي در نيمه دوم سال ١٣٧٧ همزمان با حضور رياست محترم جمهوري وقت ايران بهره برداري از شركت كلرپارس آغاز گرديد.

اجرای طرح های توسعه کلرپارس از ابتدای بهره برداری آغاز و با توسعه مساحت کارخانه به 21 هکتار، اینک ظرفیت تولید کلر از 20 تن به بیش از 50 تن در روز افزایش یافته و روند رو به رشد آن به همراه تنوع تولید در صنایع پایین دستی همواره جزو برنامه اصلی و استراتژیک شرکت می باشد . موقعیت جغرافیایی ایده ال کلرپارس به لحاظ قرار گرفتن در مجاورت آزاد راه و مسیر ریلی سراسری و با بهره گیری از ناوگان تخصصی مواد شیمیایی ، حمل سالانه بیش از 65000 تن محصولات تولیدی این شرکت را علاوه بر گستره کشور ، به سایر کشورهای هدف صادراتی را نیز تسهیل و تسریع می نماید .

شرکت کلر پارس با دریافت و به روز رسانی گواهینامه های داخلی و بین المللی از قبیل پروانه های کاربرد علامت استاندارد برای کلیه محصولات و خدمات از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو و گواهینامه های ISO 9001/2008 برای مدیریت کیفیت محصولات ، ISO 14001/2004 برای مدیریت زیست محیطی، OHSAS 18001/2007 برای سیستمهای ایمنی از شرکت “ TÜV inter-cert ” آلمان ، همواره در جهت افزایش رضایت مشتریان خود حرکت نموده و با دارا بودن آزمایشگاهی مجهز و منحصر به فرد در شمال غرب کشور با اخذ استاندارد ISO 17025 و گواهینامه آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، خدمات آزمایشگاهی را علاوه بر کارخانه به سایر صاحبان صنایع نیز ارائه می نماید .

محصولات کلرپارس در صنایعی نظیر آب و فاضلاب ، شوینده و بهداشتی ، نیروگاه ها ، دارویی و غذایی، پتروشیمی ، پالایشگاه نفت و گاز ، رنگ سازی ، کاغذ سازی و نساجی مصرف میشود .
استفاده از آخرین تکنولوژی دوستار محیط زیست (تکنولوژی ممبرانی) در تولید کلر و سود سوز آور ،باعث شده تولیدات شرکت عاری از هرگونه ناخالصی جیوه و دوستدار محیط زیست باشد که این مزیت بسیار ارزشمندی برای محصولات این شرکت محسوب میگردد . شرکت کلرپارس افتخار دارد علاوه بر تامین بخش عمده ای از نیازهای کشور، محصولات تولیدی خود را به بیش از 26 کشور جهان صادر نماید .

ردیابی خودروی اجاره ای با نرم افزار ردیابی کینگ

با توجه به لزوم ردیابی خودروهایی که تحت مالکیت شرکت نیستند و بصورت روزانه و یا هفتگی همکاری میکنند ولی به همان دلیل که پاره وقت هستند نمی شود دستگاهی بر روی آن نصب کرد.

حال شرکت کلر پارس با مشاوره شرکت کوشاریزپردازه و پیشنهاد این شرکت با استفاده از قوی ترین و حرفه ای ترین دستگاه ردیاب شخصی بنام تلتونیکا TMT250 بر این مشکل فائق آمده و توانسته است خودروهای اجاره ای خود را به این روش ردیابی کند.

این دستگاه با توجه به نگه داشتن شارژ بین 3 تا 4 روز بدون نیاز به برق یا حتی قابل شارژ بودن توسط شارژر معمولی موبایل داخل خودرو به ردیابی خودروهای پاره وقت خود پرداخته و توانسته مدیریت خیلی خوبی برای خودروهای خود داشته باشد.

این امکان توسط نرم افزار ردیابی کینگ بصورت حرفه ای انجام می گیرد تا بتواند بصورت اتوماتیک، گزارشات و هشدارهای مربوطه را به مدیران ناوگان ارسال کند.

مثلا خروج از مسیر حرکت مشخص شده ، افزایش سرعت مشخص شده ، کاهش شارژ دستگاه ، قطع اینترنت و …