فروش و ارائه خدمات تخصصی ردیابی

021-88012637

09129342927

شنبه-پنج شنبه: 9 الی 18

پشتیبانی مشتریان 24/7

info@kinggps.ir

ارتباط با ما

ردیاب شخصی

ردیاب شخصی یک جی پی اس بسیار کوچک با قابلیت شنود است که برای استفاده و حمل توسط افراد طراحی شده و برای ردیابی کودکان، اعضای خانواده، سالمندان، بیماران آلزایمری و حتی حیوانات استفاده می شود. ردیاب شخصی برای تامین امنیت افراد طراحی شده است و معمولا این ردیاب را برای مراقت از کودکان و سالمندان تهیه می کنند. از دیگر کاربردهای ردیاب شخصی می توان به استفاده درون سازمانی در شرکت هایی مختلف مانند شرکت های حمل و نقل اشاره کرد و همچنین مدیران سازمان ها و شرکت ها برای ردیابی کارمندان و ردیابی بازاریاب ها برای افزایش کارایی و کاهش هزینه ها نیز می توانند استفاده کنند. میزان نگه داری شارژ ارتباط مستقیم با مدل انتخابی شما دارد و بسته به قدرت باتری بین 12 ساعت تا 15 روز می تواند باشد و همچنین مدل های ردیاب نظامی می توانند شارژ حتی تا یکسال نیز نگه دارند.
ردیاب های شخصی قابلیت پشتیبانی با هر سیم کارتی اعم از ایرانسل، همراه اول و دائمی را دارا می باشند. این ردیاب ها قابل شارژ هستند و در صورت استفاده خودرویی با دارا بودن آداپتور، قابلیت اتصال دائم به برق خودرو را دارند و بدون نگرانی از تمام شدن شارژ بصورت دائم قابل استفاده است. در زیر چند نمونه از ردیاب های شخصی خوب و با کیفیت موجود در بازار را مشاهده می فرمایید. توضیحات و اطلاعات هر کدام از موارد را می توانید از لینک های پایین مطالعه فرمایید :

چند نمونه ردیاب شخصی

ردیاب های شخصی برای ردیابی کارمندان و بازاریاب ها

این نوع ردیاب ها برای ردیابی کارمندان و بازاریاب ها نیز به کار می رود و یک راهکار بسیار عالی برای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و کارایی برای مدیران سازمان ها و شرکت ها می باشد. استفاده از این ردیاب برای بازاریاب ها برای بهبود فرایند فروش و پخش های مویرگی کاربرد دارد. بعد از جاگذاری سیم کارت داخل دستگاه و پیکربندی و تنظیم دستگاه نیاز به نرم افزاری برای برقراری ارتباط و ارائه گزارش هست.
مدیران سازمان ها و شرکت ها می توانند گزارشات خود را با استفاده از نرم افزار ردیابی کارمندان مشاهده کرده و تصمیمات لازم را برای کارایی بهتر اتخاذ نمایند. نرم افزار ردیابی کارمندان را می توانید از لینک موجود در این صفحه دانلود نمایید.